Rag’n’Bone Man vyrazí v roce 2022 na turné. Nemine ani pražské O2 universum

Rag'n'Bone Man - Colours of Ostrava 2019 | Foto: Petr Gavel, MonsterMusic

Mnohonásobný držitel ocenění Brit Award a především jeden z nejúspěšnějších britských umělců Rag’n’Bone Man chystá na příští rok turné, během něhož se zastaví i v České republice.

Od jeho největšího singlu Human uplynulo už několik let, ale Rag’n’Bone Man rozhodně nezapadl mezi umělce jednoho hitu, ba naopak. Nedávno vydal své druhé album Life by Misadventure, které představí naživo i v Praze, a to z kraje příštího roku. Těšit se můžeme na novinky z desky, ale i na prověřené hity, jako Human, Skin či Giant.

Čtěte také: Okouzlující Aurora přiveze do Prahy nové album

Čtrnáctidílné evropské turné odstartuje 13. března v Barceloně, poté se zastaví v Lyonu, Miláně, Mnichově, Vídni, Praze, Berlíně, Hamburku, Kodani, Bruselu, Lucemburku, Kolíně nad Rýnem, Paříži a skončí 3. dubna v Amsterodamu.

Rag’n’Bone Man vystoupí 23. března 2022 v pražském O2 universum. Vstupenky lze zakoupit v ceně 1 290 – 1 490 Kč v předprodejní síti Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.