Rock Café přivítá punk rock v podobě německého tria Itchy

Itchy - Rockový Slunovrat 2019 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Mnoho zahraničních koncertů se nyní přesouvá na jarní termíny, o to vzácnější ale budou ty, kterých se teď už snad s jistotou dočkáme. Jedním z nich bude i vystoupení německé partičky Itchy.

Punk rockovou kapelu Itchy si spousta fanoušků pamatuje z tuzemských festivalů Mighty Sounds nebo Rockový Slunovrat. Hudební scénu dobývá již dvacet let a v roce 2020 kapela vydala album Ja als ob, se kterým plánovala turné. Covidová situace nicméně donutila trojici posunout sérii koncertů, a to včetně pražského. Odkladů bylo hned několik, nakonec se ale vše podařilo, a tak se znovu dočkáme klubové show plné živelné kytarové energie. Nebude scházet ani kvalitní support v podobě další německé skupiny. S indie rockovými melodiemi budou předskakovat Pabst – ty jsme měli možnost vidět i na letošním festivale Rock for People Hope.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Klubové koncerty, které můžete stihnout ještě do konce letošního roku

Pražský koncert Itchy proběhne ve čtvrtek 18. listopadu 2021 v klubu Rock Café. Vstupenky můžete zakoupit v síti GoOut za 300 Kč, na místě pak budou k dostání za 370 Kč.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 243 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz