Ryan Karazija přijede svým projektem Low Roar rozněžnit Prahu

Low Roar | Zdroj: facebook.com

Všechno to začalo v roce 2010, kdy se Ryan Karazija přestěhoval ze slunné Kalifornie na Island a začal skládat tajemný postrock plný emotivních textů. Od té doby mají Low Roar na kontě tři alba a koncertují po celém světě. Ryan Karazija se do Česka rád vrací a jeho příští návštěva Prahy se uskuteční 13. prosince v Café V lese.

Fanoušci projektu Low Roar pravděpodobně mají stále v živé paměti poslední vystoupení Ryana Karazija, které se uskutečnilo na podzim minulého roku v Českém muzeu hudby. Záměrně používáme slovo vystoupení, jelikož se nejednalo o koncert jako takový. Celý večer byl v režii samotného Ryana, jenž se před návštěvníky sedícími na polštářích a dekách zjevil s akustickou kytarou a piánem. Ke každé odehrané skladbě posluchačům řekl příběh o tom, jak probíhal proces skládání textů a hudby, popíjel u toho červené víno a vše působilo jako přátelské posezení s milovníky hudby Low Roar.

Čtěte také: Rock for People 2020 zná první headlinery. Přijedou Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer

V rámci SOLO tour 2019 přiveze Ryan Karazija do Café V lese nejznámější hity Nobody Loves Me Like YouI’ll Keep Coming nebo Give Me An Answer, ale také novou tvorbu z chystaného alba, které by mělo vyjít koncem tohoto roku. Tento kouzelný večer vypukne v pátek 13. prosince a vstupenky již nyní seženete v síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.