Soutěž o sudy Staropramenu je už v plném proudu

Soutěž o 145 sudů Staropramenu je již v plném proudu | Foto: Staropramen

(Sponzorováno) Staropramen letos slaví 145 let od založení pivovaru. Svým příznivcům připravil hru založenou na pátrání po poukázkách na sudy piva. Poukázky jsou ukryty na 145 místech po celé České republice. Kde je najít zjistíte na facebook profilu Staropramenu, kde jsou každý den zveřejňovány indicie skrýší. Nejrychlejší soutěžící vyhrává.

První soutěžící zažili perné chvilky. Zájem o hru je od začátku obrovský. Indicie jsou zveřejňovány od této středy a ukázalo se, že při hledání poukazů na sudy hrají roli i vteřiny!

Staropramen zahájil 12. března dopoledne soutěž ukrytím prvního poukazu na sud poblíž pražského pivovaru. V rámci prvního soutěžního dne rozdal celkem 8 třicetilitrových sudů piva. Pivní fanoušci soutěžili také v Liberci nebo Semilech. Soutěž poběží až do 5. dubna a místa se budou vyskytovat po celé České republice. Možná to příště bude kousek od vás.

Kristina Jeništová, první výherce
Kristina Jeništová, první výherce

Výherci získají celkem 145 sudů piva z portfolia Staropramenu. Výběr piva bude na výherci.

Pro opravdové pátrací nadšence navíc Staropramen připravil speciální skrýše s exkluzivními výhrami. S těmito prémiovými skrýšemi se budou pojit o něco obtížnější úkoly.  Každá z těchto skrýší je věnována jednomu z vyladěných ležáků Staropramenu: Nefiltrovanému, Jedenáctce, Ležáku a Granátu. Partneři prémiových skrýší jsou multižánrový hudební festival Rock for People, síť značkových restaurací Potrefená Husa, pražská O2 Aréna a rádio Evropa 2.

První odvážní soutěžící budou moci zažít prémiové dobrodružství věnované Staropramenu 11 již tuto sobotu 15.3. Pivovar zveřejní nápovědu pro získání speciální výhry v 10 hodin dopoledne. Udělejte si odpolední výlet do Prahy a zažijte dobrodružství při plnění komplikovanějšího, ale zábavného úkolu. Výherce si jako odměnu odnese sud vyladěného piva Staropramen 11 a poukaz na konzumaci v sítích značkových restaurací Potrefená Husa v hodnotě 2000 Kč.

Bedlivě sledujte facebook Staropramenu nebo web www.145let.cz. Soutěže se můžou zúčastnit pouze osoby starší 18 let!


Napište komentář