Soutěž o sudy Staropramenu je v plném proudu

Pivovar Staropramen | Zdroj: Staropramen

(Sponzorováno) Pivovar Staropramen zahájil oslavy svého 145. výročí poněkud netradičním způsobem. Pro dobrodružné povahy a milovníky dobrého piva uspořádal celorepublikovou soutěž s názvem Hledej 145 sudů Staropramenu. Jsou připraveny i prémiové úkoly o speciální ceny.

Staropramen ukrývá od 12. března ve vybraných městech po celé České republice celkem 145 výherních poukázek, které můžete hledat až do 5. dubna. Úkolem je najít a rozluštit nápovědy, které jsou postupně zveřejňovány na facebooku Staropramenu a na speciálním webu www.145let.cz. Druhá část hry je založena na principu geocachingu, kdy soutěžící hledají podle daných GPS souřadnic v terénu skryté schránky (tzv. cache).

Pro nadšence jsou připraveny prémiové skrýše se speciálními úkoly a exkluzivními výhrami. Každá z těchto skrýší je věnována jednomu z ležáků Staropramenu: Nefiltrovanému, Jedenáctce, Ležáku a Granátu. Partnery prémiových skrýší jsou multižánrový hudební festival Rock for People, síť značkových restaurací Potrefená Husa, pražská O2 arena a rádio Evropa 2.

Staropramen_hledej 145 sudu

V pátek 21. března vyhlásil pivovar společně s Evropou 2 hledání prémiové skrýše, kde šlo především o rychlost. Podle dané indicie museli soutěžící dorazit k sídlu rádia, kde museli projít vědomostním kvízem. Výherkyně dostala možnost podívat se do studia Evropy 2, kde jí v přímém vstupu cenu předala moderátorka Zorka Kepková. Kromě sudu piva obdržela výherkyně dvě vstupenky na vyprodaný koncert Robbieho Willamse do Staropremen Skyboxu v O2 areně, který se uskuteční v dubnu. O týden dříve byla prémiová skrýš pořádaná ve spolupráci se sítí restaurací Potrefená husa. Výherce obdržel poukaz na sud Staropramen Jedenáctky a voucher v hodnotě 2000 korun na konzumaci v restauracích Potrefená Husa.

Vyherce premiove ceny s moderatorkou Evropy 2

Všichni nadšenci se mohou těšit na další prémiové dobrodružství již dnes odpoledne. Na nejlepšího z nich čeká vyladěný 30 litrový sud Staropramenu Nefiltrovaného a další exkluzivní prémiová výhra!


Napište komentář