Talentovaní Lili Vilit představují novinku Desire

Lili Vilit | Zdroj: facebook.com/LiliVilit

Rocková formace Lili Vilit funguje necelý rok. Avšak i za tuhle poměrně krátkou dobu získala nespočet fanoušků a dokázala, že patří mezi nejtalentovanější objevy české hudební scény.

Na svém kontě mají Lili Vilit několik vydařených singlů a videoklipů. Do konce minulého roku stihli vydat skladby Heartbeat, Separated a Feelings. Na začátku letošního roku pak následovaly Desperation, Lucipher nebo Reason why. Zajímavostí je, že k písni Heartbeat vznikl videoklip z vůbec prvního koncertu této kapely, který se odehrál v září loňského roku a to v pražském klubu Vagon.

Nyní Lili Vilit představují novinku v podobě velmi povedeného singlu a videoklipu Desire. Po hudební stránce se na počinu podílel Ecson Waldes a po vizuální Martin Vaněk. Fanoušci si mohou novou píseň živě poslechnout například 14. září v pražském Cross Clubu, kde kapela oslaví rok od svého prvního vystoupení.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.