The Longshot vydali EP a odehráli první koncert

The Longshot | Zdroj: riotfest.org

Po dlouhém lákání Billie Joe Armstrong konečně odhalil svůj nový projekt The Longshot. Krom prvního EP, které předchází debutovému albu Love is For Losers, se kapela poprvé představila i naživo.

Nový projekt frontmana Green Day, Billieho Joe Armstronga, dlouho obestírala rouška tajemství. Nyní se konečně prolomily ledy a kapela představila své debutové EP, které má předcházet plnohodnotnému albu s názvem Love is For Losers, a které je nyní dostupné na všech streamovacích serverech jako Spotify, Apple Music, Google Play, Amazon nebo YouTube.

To, krom již dříve zveřejněného titulního singlu, dále obsahuje písně Taxi Driver a Chasing a Ghost. Již na první poslech je znát, že se Billie s novým projektem opět vrací do svých tolik oblíbených malých punkových klubů, když nám servíruje jednoduchý, přímočarý a garážový rock.

Krom toho se The Longshot poprvé představili fanouškům naživo, když zcela nečekaně odehráli koncert u místního labelu 1-2-3-4 Records v Oaklandu. Díky tomu nyní fanoušci také vědí, že krom Billieho se na novém projektu podílí také pomocný kytarista Green Day – Jeff Matika, David Field z kapely Prima Donna a Kevin Preston.
Koncert, během kterého zaznělo celkem 18 písní, rozhodně nebude poslední, jelikož kapela už nyní na svém Instagramu láká na další akce. Ty se však všechny bohužel odehrají pouze v okolí tzv. Bay Area v Kalifornii, odkud členové kapely pocházejí.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...