The Pretty Reckless překvapují první skladbou z nového alba

The Pretty Reckless | Zdroj: MTV

Rocková kapela a hit posledních let The Pretty Reckless po nedávném teaseru vypouští do světa první skladbu z očekávané desky.

Píseň má název Take Me Down a již od prvních sekund značí částečný odklon od stylu s důrazem na tvrdé kytarové riffy, kterým se skupina prezentovala na svých předchozích nahrávkách. Čtyřminutovou skladbu si přitom můžete už nyní poslechnout přes vybrané streamovací služby či na YouTube, kam ji kapela pod svým oficiálním účtem zveřejnila.

Take Me Down je první zveřejněnou skladbou z očekávaného třetího alba newyorských The Pretty Reckless, kteří v posledních letech pod vedením mladé zpěvačky Taylor Momsen zaznamenali mimořádný úspěch. Kdy přesně se desky dočkáme či jaký ponese název, to zatím skupina tají. S nejvyšší pravděpodobností by však oficiální oznámení mohlo přijít už v následujících týdnech.

 


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.