The Rasmus vydali nový videoklip k Silver Night

The Rasmus | Zdroj: facebook.com

V polovině listopadu The Rasmus odehráli v Lucerna Music Baru koncert, na kterém představili své nejnovější album Dark Matters. Z toho teď servírují nový videoklip k songu Silver Night.

Režírování celého videoklipu se ujal Vesa Manninen. Ten k samotnému videu, v němž je hlavní postavou robot během stříbrné noci, vypověděl, že touží být člověkem. Manninen dále říká, že chtěl vždy natočit něco tak netradičního a právě do stylu The Rasmus mu to sedělo. Jedná se možná o zajímavý nápad, ale rozhodně u vás nejspíš neprobudí chuť, koukat se na něj pořád a dokola. Vlastně se jedná o vcelku nic neříkající snímek, v němž není snad ani jednou záběr na samotnou kapelu, což je škoda, protože je zrovna teď v parádní formě.

Jak se celá práce líbí vám?


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.