The Wonder Years představují nové album neobvyklým způsobem

The Wonder Years | Zdroj: rocksins.com

Americká pop punková kapela The Wonder Years po době plné fanouškovských teorií a odhadů informovala o vydání svého šestého alba s názvem Sister Cities.

Minulý týden některým fanouškům přistál ve schránkách balíček s deskou, která obsahovala mluvenou báseň v několika jazycích, stejně jako novou píseň. O pár dní později kapela zveřejnila zprávu hlásající: „Nechal jsem špendlíky na mapě. Předávám ti provázek. Svaž je k sobě. Spoj nás.“

Na internetu se také objevily souřadnice, které měly vést k obrázkům s heslem potřebným pro odemknutí videa s informacemi o nové nahrávce. Tyto obrázky se nacházely ve městech po celém světě a po dlouhém lovu se hádanku konečně podařilo rozluštit.

Ukázalo se tedy, že The Wonder Years si z nikoho nestříleli a opravdu chystají novou hudbu. Zveřejnili menší teaser trailer, kde sdělují, co pro ně nové album znamená a na co se fanoušci mohou těšit. „Je to album o vzdálenosti, o tom, jak blízko ke každému máme. Je to album o cestě kolem světa a o tom, jak každý z nás prožívá smutek. Je to album o spojování lidí,“ prozradil ve videu jeden z členů.

Sister Cities má vyjít 6. dubna a po tomto napínavém odhalení to vypadá, že se máme na co těšit.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.