Three Days Grace pražské Roxy vyprodali a stěhují se do Malé sportovní haly

Three Days Grace | Zdroj: Organizátor akce

Jeden z headlinerů letošního hradeckého Rock For People se představí poprvé i v Praze. Three Days Grace zahrají už koncem ledna v Malé sportovní hale, kam se přestěhovali díky velikému zájmu fanoušků.

Kanadská čtveřice Three Days Grace funguje v hudebním světě již 23 let. Poprvé se představili tuzemským posluchačům na letošním ročníku Rock For People, ale charismatická čtveřice v čele s Mattem Walstem, která úspěšně kombinuje rock s metalem, grungem a dokonce elektronikou, konečně navštíví během svého turné i pražskou Malou sportovní halu, kam se přestěhovala díky obrovskému zájmu, kdy vstupenky byly vyprodány během prvních tří dnů. Hlavním tahákem celé akce bude asi především nejnovější album Human vydané v březnu tohoto roku.

Termín koncertu je 24. ledna 2015 v již zmiňované Malé sportovní hale. Vstupenky lze zakoupit v sítí GoOut.cz. Celou akci organizují pořadatelé hudebního festivalu Rock For People.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 373 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.