TH!S s Vojtou Kotkem představí v Rock Café nový singl One More Day

TH!S - DUP39, Praha, 2018 | Foto: Kateřina Postránecká, MonsterMusic

Skupina TH!S, v níž hraje na basu herec a režisér Vojta Kotek, vydává nový singl One More Day. Pokřtí ho živě na koncertu v pražském Rock Café.

„Zatímco naši kolegové z ostatních kapel během „covidového volna“ nezaháleli a natáčeli jedno album za druhým, my jsme se dokázali naším svérázným tempem propracovat k jednomu singlu, který svého druha zatím nemá, ale za to je propracovaný a ve svérázném tempu. Ano, upřednostnili jsme kvalitu před kvantitou,“ směje se Vojta Kotek.

Čtěte také: Nový projekt členů Radiohead zamíří v květnu do Prahy

„V písni One More Day vlastně přicházíme s přáním mít nějaký ten čas navíc, po kterém člověk začíná toužit nejvíc, když mu dojde, že mu došel. A tak se už nemůžeme dočkat, až si ho společně dopřejeme při křtu v Rock Café,“ vysvětluje Vojta.

Skupina TH!S pokřtí novou píseň v pražském Rock Café 9. března 2022, kde zahájí svoji letošní koncertní sezónu. Vstupenky lze koupit v síti GoOut.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.