Travis Barker pracuje na autobiografickém filmu

Travis Barker | Zdroj: youtube.com

Na internetu v poslední době opět kolovaly teorie o tajné spolupráci Travise Barkera a Toma DeLonga na novém společném projektu. Nyní se Barker k celé záležitosti vyjádřil ve smyslu, že se DeLonge pouze objeví v jeho chystaném autobiografickém dokumentu.

Nedávno se internetem opět začaly šířit informace o možné spolupráci bubeníka Travise Barkera a bývalého zpěváka a kytaristy Blink-182, Toma DeLonga. Důvodem byl DeLongův post na Instagramu, ve kterém psal o právě proběhlém setkání s Barkerem a i Travis později zveřejnil fotku ze studia, na které byla jasně vidět Tomova kytara. Mnozí fanoušci proto opět začali spekulovat o možném reunionu Boxcar Racer. Nyní se Travis Barker k celé záležitosti vyjádřil a potvrdil, že ačkoli se s DeLongem skutečně setkali, důvodem jejich setkání nebyla budoucí hudební spolupráce, ale pouze Barkerův chystaný dokument.

Nový dokumentární snímek má navazovat a především doplňovat Barkerovu autobiografickou knihu Can I Say: Living Large, Cheating Death, and Drums, Drums, Drums, která vyšla v roce 2015. V dokumentu se krom již zmíněného Toma DeLonga ke slovu dostane i basák Blink-182, Mark Hoppus nebo Barkerův otec.

„Jedna věc je číst v knize, že se někomu stalo tohle nebo támhleto, nebo říct ,Aha, on přežil leteckou nehodu’, ale vidět pak skutečné záběry, mediální reportáže a rozhovory s přáteli a rodinou je úplně jiný level.“ komentuje důvody vzniku nového dokumentu Travis.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...