Twenty One Pilots se opět chystají do Prahy

Twenty One Pilots | Foto: Openspotify

Právě byla vydána oficiální zpráva o tom, že se do Prahy opět vrací skupina Twenty One Pilots. Minulé pražské vystoupení bylo rychle vyprodané, proto s nákupem nečekejte.

Dvojka z Jů Es Ej Twenty One Pilots – jsou Tyler Joseph a Josh Dun a pocházejí z Ohia. Loni vydali již čtvrté studiové album Blurryface a singl Stressed Out se umístil na druhém místě HOT 100 Billboard. Na Spotify má přes neskutečných 330 milionů poslechů.

Do pražského Fora Karlín se vrací v rámci světového turné Emotional Roadshow, které je v Americe zcela vyprodané. Tvorba tohoto dua je velmi specifická a je směsicí elektro indie popu s trochou hip hopu.

Twenty One Pilots se představí v Praze 4. listopadu a vstupenky jsou k dostání (od 12. května) v omezeném množství na stránkách pořadatele. O den později se předprodej spustí také na GoOut a v síti Ticketpro. Cena je stanovena na 830 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...