Vanessa přichází s novým videoklipem Smutný pán

Kdo Vanessu zná, tak ví, že už nás tahle kapela snad ničím šokovat nemůže. Nebo ano? Vanessa si teď pro nás připravila videoklip k písni Smutný pán, tak posuďte sami. 

Českou elektronickou legendu Vanessa netřeba představovat. Loni na podzim o sobě kapela dala po čtyřech letech vědět novou deskou Antidotum a po jejich živém vystoupení v pořadu České televize Tečka páteční noci se jejich jméno dostalo i k uším, které o nich doposud neslyšely. A nyní Vanessa představuje klip k písni Smutný pán z nového alba. Výtvarné stránky se ujal  český malíř Jan Gemrot, který má za sebou klipy pro interprety jako Jamese Cole či Hugo Toxxx, zatímco střih měl na starosti David Jahn. Po zhlédnutí klipu jistě nikoho nepřekvapí, že scénář napsal sám frontman kapely Samir Hauser. A jak tedy vypadá špatný den v podání Vanessy? Bez Bible a krve by to snad ani nešlo…

A kdo ještě neví, připomínáme, že v rámci turné zavítá Vanessa 10. dubna do pražské Roxy, kam si pro fanoušky připravila novou pódiovou scénu či novou verzi písně Mikronaut.


Napište komentář