VIDEO: Lana Del Rey drží slib a vydává druhý singl v jednom týdnu

Lana Del Rey | Zdroj: facebook.com

Před pár dny vypustila zpěvačka a skladatelka Lana Del Rey nový singl Mariners Apartment Complex a zařekla se, že brzy přijde ještě další. Podívejte se na zbrusu novou skladbu Venice Bitch.

Američanka Lana Del Rey, vlastním jménem Elizabeth Grant, před několika dny na svém Instragramu oznámila, že má přichystané dvě písničky, a obě už jsou venku. Umělkyně zůstává věrná své melancholii a lásce ke Kalifornii.

Čtěte také: VIDEO: Lana Del Rey v novém klipu útočí krásnou jednoduchostí

Novější ze dvou písní je v o něco pomalejším tempu a jemněji instrumentalizovaná. Je taky dost neobvykle dlouhá, má téměř devět a půl minuty, a obsahuje delší, jakoby improvizovanou část bez zpěvu, která trochu ztělesňuje zpěvaččinu jedinečnost. Co však Venice Bitch Mariners Apartment Complex spojuje, je rozmazaná, vybledlá estetika plná opakujících se obrazů, která k Laně přece jen docela patří.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.