VIDEO: Lindemann je v klipu ke skladbě Ach So Gern mučen dozorci

Lindemann | Foto: Jens Koch

Projekt Lindemann nenechává své posluchače vydechnout a každou chvíli vydává nový videoklip. Tentokrát ke skladbě Ach So Gern a jak už bývá zvykem, i tento počin je velmi kontroverzní.

Dvojice Till Lindemann (frontman Rammstein) a Peter Tägtgren (frontman švédské deathmetalové skupiny Hypocrisy) má na kontě už několik úspěšných a kontroverzních videoklipů – aktuálně klip k písni Ach So Gern z nejnovějšího alba F & M. Lindemann vydali debutové album v roce 2015 a neslo název Skills In Pills. Celé bylo nazpívané v angličtině, kterou v takové míře Till Lindemann použil ve své interpretaci vůbec poprvé. Z desky vzešlo hned několik hitů, jako například Mathematik či Fish On. Doprovázeny byly i videoklipy.

Čtěte také: Bring Me The Horizon novým albem Music to listen to… odkazují na Gretu Thunberg

V novince Ach So Gern se tentokrát objevuje jen Till, navíc vyobrazen jako vrah. V záběrech celého videoklipu jsou vidět hned dvě hlavní dějové linie – Till zavřený za vraždu a fyzicky napadán vězeňskými dozorci, ve druhém střihu ho pak můžete vidět s obětí. Násilí a sexuální scény opět nechybí.

S nejnovějším albem F & M dvojice vyrazí také na evropské turné, které nemine ani Českou republiku. V pražském O2 universu vystoupí již 10. února 2020. Vstupenky jsou k dostání v ceně 1 490 – 1 990 Kč v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.