VIDEO: Matty Healy v novém klipu The 1975 předvádí své nejlepší taneční kousky

The 1975 | Zdroj: facebook.com

Vydání třetí desky dnes již světoznámé kapely The 1975 už klepe na dveře. Jako malý dárek navrch vyšel roztomilý klip k písni Sincerity Is Scary.

Britská indie popová kapela The 1975 si razí svou cestu na hranici populární a alternativní hudby již od svého eponymního debutového alba, které vyšlo v roce 2013. Singly ChocolateThe City Girls se ve své době osvědčily jako rádiové hity a další kousky z alba I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It jen potvrdily, že si toto čtyřčlenné uskupení svou dávku celosvětové pozornosti opravdu zaslouží.

TOP 10 alb podzimu: S experimentální novinkou přijdou Mumford & Sons, ambiciózní budou The 1975

Už nějakou dobu se hovoří o albu třetím, které před nedávnem dostalo své finální jméno, a to A Brief Inquiry into Online Relationships. Deska vyjde 30. listopadu 2018 a slibuje patnáct tracků, mimo jiné i již známé Give Yourself A Try, Love It If We Made It, TOOTIMETOOTIMETOOTIMETOOTIME, It’s Not Living (If Its Not With You) a právě Sincerity Is Scary, k němuž vyšlo i nové video.

Frontman kapely Matty Healy v něm podléhá příjemné náladě, kterou píseň navozuje, a tančí po snově zbarvených ulicích. Další dobrou zprávou je, že má kapela zřejmě tolik materiálu, že v příštím květnu vyjde rovnou album další! To ponese jméno Notes on a Conditional Form.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.