VIDEO: Nadějná kapela Bitty představuje první singl Z popela

Bitty | Foto: Elem foto

Hudebně velmi úrodný sever Moravy upozorňuje na nadějnou kapelu Bitty, v jejíž čele stojí mladý muzikant z Ostravy. Poslechněte si první singl Z popela.

Vlastním jménem Vojtěch Malchárek, který vystupuje s kapelou pod pseudonymem Bitty, o sobě dává vědět prvním videosinglem Z popela.

Skladba je o nešťastné lásce, trápení a konečném uvědomění si, že smutku pro jednu lásku už bylo příliš. Singl byl nahrán ve studiu Taurus Records pod taktovkou Evžena Hofmanna (kytaristy kapely Kryštof).

„Vybíral jsem si ze tří nahrávacích studií různě po republice. Samozřejmě ze tří po širším výběru. Ve hře bylo ještě studio Faust a Propast. Studio Taurus pro mě bylo jasnou volbou po telefonátu s Evženem. Působil mile a říkal mi všechno narovinu. To se mi líbilo a přesvědčilo mě to. Při nahrávání jsem se utvrdil v tom, že jsem si vybral dobře, protože profesionálním a lidským přístupem Evžena, stejně jako atmosférou, zázemím a vybavením studia, jsem byl ohromen.“ říká Vojta.

Videoklip vznikal v areálu Přednádraží v Ostravě, v oblasti průmyslové haly za Ostravou a v parku poblíž zámku Raduň. Aktuálně nadějný muzikant s kapelou Bitty pomýšlí i na nahrání EP.

Na první videosingl se nyní sami podívejte!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.