VIDEO: Výbušná rocková hymna? Hollywood Undead singlem Already Dead lákají na novou desku

Hollywood Undead - Tipsport arena, 2019 | Foto: Lukáš Matoušek, MonsterMusic

Po vydání EP PSALMS se kalifornští Hollywood Undead vrací zpátky na scénu v plné parádě s novým a dynamickým singlem Already Dead, ke kterému natočili i videoklip. Tento futuristický kousek je po celou dobu doprovázen neutichajícími elektronickými prvky, zrnitým obrazem a křiklavými barvami, které po celou dobu problikávají. Zpěvák Danny Murillo tvrdí, že jde o „výbušnou rockovou hymnu“.

Novinka Already Dead je předzvěstí chystaného alba, o němž skupina zatím bohužel více neprozradila. Ve svérázném textu Hollywood Undead povzbuzují posluchače k odolnosti a imunitě vůči nenávisti lidí, kteří se snaží škodit a ubližovat. V poutavém videu jsou detailní záběry operačního sálu, krve a transplantace srdce, díky čemuž nemusí být úplně snadné ke zhlédnutí pro každého.

Čtěte také: Hollywood Undead servírují novou nálož hudby v podobě EP PSALMS

Nová deska vyjde v průběhu příštího roku a bude se na ní podílet například i zpěvák Kellin Quinn z kapely Sleeping With SirensHollywood Undead dokonce oznámili další evropské turné společně s hard rockovou skupinou Papa Roach. Jejich společné koncertování započne v polovině února.


Napište komentář