Vstupenkám na pražské koncerty MIG 21 můžete už leda tak zamávat

MIG 21 | Zdroj: facebook.com

Showmanská banda MIG 21 vyrazila po vydání singlu Mávej na podzimní turné. Kapela ho ukončuje tradičním dvojkoncertem v Praze, na který však již lístky neseženete.

,,Chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina,” tak se obvykle definuje parta s názvem MIG 21. A kdo již někdy na jejich koncertě byl, ví, že je tato definice přesná. Tahle parta s Jiřím Macháčkem v čele předvádí úžasnou show a hlavně perfektní spolupráci s publikem. Naposledy jste měli (či stále máte) šanci se přesvědčit na jejich aktuálním turné s názvem Šňůra Tour. Na to se vydali v září hned po vydání zbrusu nové písně Mávej, ke které představili i videoklip.

Pokud jste si až nyní uvědomili, že byste chtěli na jejich koncert vyrazit, měli byste si pospíšit. Kapela projela velkou částí českých a moravských měst a dokonce navštívila i Bratislavu. Poslední koncerty odehrají MIG 21 v pražském Lucerna Music Baru 27. a 28. listopadu. Ovšem, pokud se rozhodnete vydat se zrovna na jedno z těchto vystoupení, tak máte smůlu. Oba dva pražské koncerty jsou absolutně vyprodané!

Ten, kdo si však stihl vstupenky koupit, se má na co těšit. Jak říká Jirka Macháček, letošní scéna bude naprosto nová, stejně tak i kostýmy. ,,…budou nové, jelikož ty staré jsou už zatuchlé a plné cizopasníků, i když stále ještě vypadají na dálku trochu sexy, že? Letos na to půjdeme tak, že to všechno bude pečlivě šité horkou jehlou, ale tak, aby to nebylo vůbec poznat. Jak už je ostatně naším starým dobrým zvykem.”


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.