Získej selfie s Village People nebo Helloweeny na festivalu Benátská noc

Benátská noc | zdroj: turnovskovakci.cz

Další ročník Benátské noci je za dveřmi a s ním přichází i seznam hudebníků české i zahraniční scény, mezi nimiž je i Village People a Helloween. A co víc, návštěvníci se mohou s těmito kapelami vyfotit, stačí jen vyhrát soutěž.

Český hudební festival Benátská noc, který má svou tradici již od roku 1993, se letos koná od 23. do 26.července ve sportovním areálu v libereckém Vesci a přichází s dalším nabitým programem. Pořadatelé akce pro své návštěvníky připravili zajímavé soutěže. Na výherce pak mimo jiné čeká setkání se zahraničními headlinery festivalu, kterými jsou disco legenda Village People nebo rockeři Helloween.

Kromě těchto třešniček na dortu láká festival Benátská! i na české a slovenské špičky jako jsou Chinaski, No Name, David Koller, Aneta Langerová, Michal Hrůza, Arakain, Wohnout, Xindl X či Václav Neckář.

Čtěte také: Benátská noc sází na české tváře

A jak mohou návštěvníci získat selfíčko s Village People? Zájemci o setkání musí natočit krátké video, v němž budou oni nebo jejich kamarádi zpívat hit Y.M.C.A. Pak už stačí, aby sehnali co nejvíce lajků na sociální síti Facebook. První tři výherci soutěže navíc získají ještě bonus v podobě smartphonu. Ředitel festivalu Pavel Mikez říká:

„Možnosti jsou prakticky neomezené, záleží jen na kreativitě, jak se s touto výzvou lidé poperou. Deset výherců, kteří se svým videem získají nejvíce lajků, se setká se skupinou Village People po jejich pátečním vystoupení na Benátské! Videa lze nahrávat na soutěžní aplikaci na facebookovém profilu Benátská noc OFFICIAL nejpozději do 21. 7. 2015.“

Mnohem snadněji se mohou fanoušci setkat s Helloween. Stačí do 20. července mailem odpovědět na tři soutěžní otázky, které jsou postupně uveřejňovány na festivalovém facebooku nebo webu akce a vyhrát.

I když se nepoštěstí vyhrát setkání s kapelou Helloween nebo Village People, mohou soutěžící získat i poukázky na výběr značkového sportovního zboží, cédéčka, trička, raritní šátek Helloween vyrobený pouze pro japonský trh, foto s podpisy členů skupiny a plakát, který si budou moci od rockové kapely fanoušci nechat podepsat.


Napište komentář