Zítřejší koncert Lennyho Kravitze se odkládá

Lenny Kravitz | Zdroj: facebook.com

A to ze zdravotních důvodů. Náhradní termín ještě znám není.

V podstatě za pár hodin se měli dočkat fanoušci zpěváka a multiinstrumentalisty Lennyho Kravitze v pražské O2 areně. Nicméně, nyní se rozletěla světem zpráva, že se koncert odkládá. Důvodem je zdravotní stav Kravitze. Umělec trpí virovou infekcí, a proto mu lékaři doporučili vokální odpočinek a nekoncertovat během celého následujícího týdne.

‚‚Lenny chce podat co nejlepší výkon a svým fanouškům zprostředkovat co možná nejlepší zážitek z živého vystoupení, z přeložení koncertu je neuvěřitelně zklamaný,‘‘ sděluje management interpreta. O listopadový koncert tak přijdou nejspíš i Paříž, Amsterdam, Curych či Mnichov. Vstupenky však zůstávají v platnosti. Kdy si to Lenny Kravitz vynahradí, však ještě známo není.

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.