Zpěvačka Beego se vrací a představuje singl Jediná

Beego
Beego | Zdroj: Wise Music

Zpívala v punk-rockové kapele Dirty Blondes, nyní se vrací na scénu jako sólový interpret. Zpěvačka Beego je zpátky a rovnou i se svým prvním singlem, který nese název Jediná.

Beego se od svého domovského punk-rocku lehce odlučuje a s novou písní míří do vod moderního tanečního popu, nezapomíná ale ani na kytary a jako třešničku na dortu si pro otextování skladby vybrala slovenskou zpěvačku Mirku Miškechovou.

Singl doprovází i videoklip, který podle zpěvačky pojednává o jedinečnosti ženy a v souvislosti s tím tak vychází na Mezinárodní den žen. „Chtěla bych, aby si ženy uvědomily, že jsou jedinečné a nebály se věřit v samy sebe,“ doplňuje k Jedné Beego.

Nový klip si můžete už nyní pustit na YouTube, skladba samotná je pak ke slyšení na streamovací platformě Spotify či Apple Music. Naživo ji pak Beego představí 15. března letošního roku, a to v La Loca Music Bar and Lounge, kde zároveň proběhne i křest klipu.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.