Jan Nedvěd vystoupil s členy Mad Baker Music v La Fabrice

Jan Nedvěd | Foto: Karolína Kruchňová, MonsterMusic

Jan Nedvěd, hudební skladatel a člen labelu Mad Baker Music, v sobotu vystoupil v La Fabrice. Akustický koncert za doprovodu mnoha hostů se vydařil a diváci byli nadšení. Z akce přinášíme fotoreport!

Koncert byl rozdělen na dvě části. V té první Honzu přišla podpořit známá youtuberka a členka Mad Baker Music, Gabča Heclová, která si s ním zazpívala covery Beneath Your Beautiful a Radioactive. Závěrem si Gabča střihla i sólově A Prince a Pompeii.

Během koncertu zazněla poprvé akusticky i Honzova nová, a zároveň první česká, píseň Nikdy, které nedávno vyšel i klip.

„Vycházeli jsme především z dějové linky, která se dělí na sen a realitu. Starý opuštěný byt, kde Jan žije co by umělec a malíř sám utápějíc se ve svých stavech marně vzpomenout si na dívku ze svých představ a malujíc dennodenně obrazy dívky ze snu. Nakonec do pokoje vkročí dívka, která si prohlíží obrazy a spatří svou podobu v jednom z obrazů.“  uvedl Benjamin Buttler, který dal klipu život.

Mimo coverů na Lost On You od zpěvačky LP a největší hit kapely Oasis Wonderwall, si přítomní mohli poslechnout i Honzovy vlastní písničky, například Two Birds nebo Downfallen.

V druhé polovině koncertu si Honza pozval na pódium Kate Rezkovou, zpěvačku a umělkyni. Spolu si zazpívali písničku Real Love. Kačka ke konci zazpívala ještě covery na Fast Car a Pillowtalk.

Jak večer vypadal, na to se teď podívejte ve fotogalerii.


Napište komentář

Karolína Kruchňová
O Karolína Kruchňová 5 Článků
Miluju focení a miluju hudbu. Mezi moje největší hudební oblíbence patří Nothing But Thieves, Cage The Elephant, the neighbourhood, Fall Out Boy, Arctic Monkeys, Glass Animals, ale vlastně mě kromě country a dechovky neurazí nic.