Angelo Kelly vyráží na turné. Zastaví se i u nás

Angelo Kelly a Matthias Krauss | Zdroj: Aeskimo

Hudebník a zpěvák Angelo Kelly se se svým sólovým projektem vydává na turné. V půlce prosince zahraje v Praze. Mimo jiné i slavné covery.

Pamatujete si ještě na veleúspěšnou formaci z devadesátých let Kelly Family? Pak jistě znáte i jednoho ze základních článků Angela Kellyho. Ten má nyní sólový projekt, s kterým vyráží na Mixtape tour. S sebou bere svého dobrého kamaráda, multiinstrumentalistu Matthiase Krause. Spolu zahrají naživo i mnoho písní jiných autorů. ‚‚Dříve jsem si pomocí kazeťáku nebo gramofonu vyráběl kazety s mými oblíbenými písněmi. Na tomto turné bych chtěl publiku sestavit kazetu naživo a k některým písním budu vyprávět také krátké příběhy,‘‘ vysvětluje Kelly a dodává: ‚‚V Irsku je jedno skvělé přísloví. Ke každému příběhu existují dvě verze a ke každé písničce jich existuje dvanáct.‘‘ Zaznějí tak coververze písní třeba od Stinga, Bruce Springsteena, U2 či Joni Mitchellové.

Kelly se v roce 2015 vydá znovu na další turné, tentokrát se svou manželkou a čtyřmi dětmi. Proto je nynější Mixtape s patnácti zastávkami velmi exkluzivní. Do vyvolené patnáctky se řadí i Praha, ve které zahraje Angelo Kelly spolu s Matthiasem Kraussem 12. prosince v Divadle U Hasičů. V pátek večer Kelly dokáže, že umí své publikum rozesmát i přivést k zamyšlení nad životem.

 

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.