Barbora Poláková nafrní Frýdek-Místek

Barbora Poláková | Foto: barborapolakova.com

Barbora Poláková, držitelka dvou cen Anděl 2015, je známá především svým singlem Nafrněná. V rámci svého aktuálního turné navštíví několik měst, z nichž jedno na severu Moravy, a to ve Frýdku-Místku.

Česká herečka a zpěvačka Bára Poláková se svou kariérou rozhodně neotálí. Po narození dcery Ronji, vydání a křtu alba pojmenovaného jednoduše Barbora Poláková, má nyní připraveno turné Kdo je tady víc než ty. Nyní poprvé navštíví i vyhlášený frýdecko-místecký hudební klub Stoun, takže to vypadá na hodně výjimečnou show.

Její megahit Nafrněná má aktuálně na kanále YouTube přes 18 milionů zhlédnutí, čímž se řadí mezi nejúspěšnější videoklipy této doby. V klipu hraje mnoho hereckých kolegů a kolegyň, např. Ivana Chýlková, Martha Issová a také její partner Pavel Liška. Ačkoli je tato skladba velmi živá a rozverná, v albu nalezneme i písně, které jsou více melancholické.

Báru budeme moci vidět vystupovat i v televizi, a to 28. září 2016 ve 21:20 na ČT1, pokud byste si náhodou nechali její turné ujít. V rámci Konta BARIÉRY se objeví v pátém ročníku pořadu Pomáhej s humorem.

Jejím nejnovějším hitem je píseň Generace, kde si utahuje z problémů, které naše generace má. Nebyla by to ona, kdyby provedení nebylo něčím originální a proto slouží tento první videoklip jako první část jedinečného konceptu, v jehož rámci se jeho dalších pět částí zhostí pět střihačů různých generací. Na další verze této písně se tedy můžeme těšit už na podzim.

Lístky na frýdecko-místecký koncert, jenž proběhne 14. října, si můžete koupit v síti Ticketstream, v Beskydském informačním centru ve Frýdku i v Místku a také v Klubaru Pavlač v předprodeji za 250 Kč, na místě pak za 300 Kč.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)