Bros’n’Beasts představí svůj indie pop-rock v Rock Café

Bros’n’Beasts | Zdroj: Bandzone.cz

Bros’n’Beasts čeká v pražském Rock Café jedna z nejdůležitějších zastávek z jejich právě probíhajícího turné. Během toho navštíví i Německo.Bros’n’Beasts právě objíždí koncerty, na kterých představují to nejlepší ze své dosavadní kariéry; a že se mají čím chlubit. O jejich poslední desku pojmenovanou Living in the Now se postaral americký producent Geoff Tyson, jenž v minulosti spolupracoval s takovými zvučnými jmény, jakými jsou například Duran Duran nebo Guns N‘ Roses.

„Dlouho jsme přemýšleli o tom, že začneme více koncertovat za hranicemi ČR, neboť jsme již pár koncertů v Německu a Rakousku odehráli, a vždy to s publikem skvěle fungovalo a měli jsme výborné reakce. Jsme rádi, že jsme se propojili právě s kapelou Final Stair, kteří jsou nejen skvělí hudebníci, ale vycházíme společně i po lidské stránce. Bude to rozhodně zážitek jak pro nás, tak i pro návštěvníky,“ konstatuje frontman Scott De Castro.

Nejočekávanější zastávkou celé jarní šňůry bude pražský klub Rock Café, kde vystoupí společně s německými Final Stair. Ti jsou finalisté mezinárodní soutěže GBOB. Poslední koncert ze svého aktuálního turné odehrají v sobotu v Berlíně. Pražský koncert se bude konat 21. dubna v Rock Café. Vstupenky budou k mání na místě.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.