Čekání na nový díl Star Wars zkrátí Pražský filmový orchestr

Darth Vader na koncertě Pražského filmového orchestru | Foto: Matěj Koutský

Pražský filmový orchestr oslaví chystané pokračování třetí trilogie vesmírné ságy Star Wars velkolepým koncertem v pražském Kongresovém centru s názvem Star Wars: A Music Journey, aby fanouškům 9. prosince zkrátil čekání na osmý díl a naladil je (potom co naladí své nástroje) do správné Star Wars nálady.

Letošní prosinec rozhodně bude patřit Hvězdným Válkám. A to nejen napjatě očekávanému osmému dílu ale i všem předchozím, respektive hudbě z nich. Svou adaptaci slavného soundtracku Johna Williamse totiž v Kongresovém centru představí Pražský filmový orchestr a Pražský filmový sbor pod vedením Kamily Tůmové.

Představení začne v 19 hodin a vstupenky je možné si zakoupit telefonicky u paní Koryntové na číslech 731 172 038 nebo 605 218 387 nebo na  tady na webu.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.