Cirque Éloize poprvé míří do Prahy. A hned dvakrát

Cirque Éloize - iD | Foto: Valérie Remise

Poprvé v historii míří do Prahy představení plné tance a umění, iD od Cirque Éloize. Režisérem představení je Jeannot Painchaud a vstupenky zakoupíte od 21. listopadu.

iD je energií nabitá produkce, která kombinuje cirkus, street dance a hip hop. Od svého založení roku 1993 se společnost Cirque Éloize stala světovou jedničkou současného cirkusového umění. Specializují se na tvorbu představení, která průkopnickým způsobem kombinují cirkus, divadlo, tanec a hudbu. V poslední době též spolupracuje s Cirque du Soleil.

Show iD, ve které se na pozadí města představí patnáct umělců a akrobatů, zahrnuje inovativní a multimediální prvky. V tomto představení uvidíte akrobatické disciplíny, hip hop a městský urban dance, který dává modernímu cirkusu novou rotaci.

Je pro nás velkým potěšením, že můžeme zcela poprvé přinést tento městský příběh plný barev, vášně a energie do Prahy,“ říká režisér show Jeannot Painchaud. Vstupenky na Cirque Éloize lze zakoupit od 21. listopadu v sítích Ticketpro od 790 korun. Představení proběhne v Kongresovém centru v Praze 16. a 17. dubna 2014.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...