Comeback Pipes and Pints s novým zpěvákem nastane v dubnu

Pipes and Pints | Zdroj: mightysounds.cz

Po více než roce se dočkáme dalšího koncertu Pipes and Pints. Jejich punk rock a zvuk skotských dud rozezní jak Prahu, tak i Brno. Představí nového zpěváka, nové skladby a nepochybně i novou show. Pipes and Pints mají velké plány a dubnový comeback bude jejich počátkem.

S novým zpěvákem nastala nová éra kapely Pipes and Pints a Praha i Brno budou jedny ze startovacích míst jejich etapy. Bývalý zpěvák, Syco Mike, už kapelu dříve opustil. V roce 2011 odletěl do Kalifornie, ale o pár měsíců později se vrátil a skupina vzápětí nahrála zatím poslední album Found & Lost. Nakonec se ale znovu rozhodl pro návrat do Ameriky a po vzájemné dohodě se zbytkem kapely skončil. Ta ovšem po několikaměsíční pauze neoznámila konec, ale naopak nového zpěváka.

Novým hnacím motorem se stal Travis O’Neill, původem z Irska. Pipes and Pints s ním loni natočili čtyři nové singly, které postupně vysílají do světa. Zatím se můžeme těšit ze dvou z nich, Raise our Flag a Rebel in my Veins. Navíc mají prý rozdělané i další novinky, takže s Travisem O’Neillem nepochybně přišel i ten správný impuls k tvorbě nové muziky.

Pipes and Pints nejdříve odpálí první akci v Brně 6. dubna, v klubu SONO a 14. dubna odehrají pražský koncert v hale Pragovka. Lístky jsou k dostání v síti GoOut a Ticketstream.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz