David Stypka a Bandjeez míří do Brna

David Stypka & Bandjeez | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Kometa české populární hudby David Stypka, vystoupí 24. května společně s kapelou Bandjeez v klubu Mersey. Divákům tak přinesou osobní poselství skryté v každé písni.

Všichni fanoušci Davida Stypky se můžou v předposlední květnový čtvrtek těšit na koncert oscilující od velmi intimních nálad až k extaticky vypjatým polohám. To díky synergii vynikajících muzikantů skupiny Bandjeez, kterými jsou Matěj Drabina, Pavel Sotoniak a Marek Zeman. Ti po boku Davida Stypky stojí již od roku 2011 a mají spolu s ním na svědomí hned tři alba. Na koncertu jistě zazní něco z každého z nich, včetně toho nejnovějšího s názvem neboj.

Vstupenky jsou v prodeji za 240 Kč v síti TicketArt.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.