Divine Attraction vystoupí v rámci projektu EXIT tour také v Plzni

Divine Attraction | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Divine Attraction je původem kalifornská kapela, jež se zhruba před třemi lety rozhodla přestěhovat do Třince. V České republice se mimo jiné věnuje projektu s názvem EXIT tour, v rámci něhož zahraje aktuálně ještě na čtyřech zastávkách.

EXIT Tour je celodenní kulturně-vzdělávací program ve spolupráci s vybranými středními školami, s místními neziskovými organizacemi a v neposlední řadě právě s uskupením Divine Attraction.

Duo Cory Simon a Brian Bothwell se profiluje jako experimentální indie-poprocková kapela se současnými elektronickými prvky. Příznivci této formace se na koncertech dočkají podmanivé živé show a smysluplných textů, které vyjadřují otevřenost a pozitivní přístup k lidem a životu.

Nejbližší vystoupení v rámci EXIT tour proběhne již tento pátek v plzeňském kulturním domě Vejprnická.

EXIT tour

09. března     Plzeň
23. března     Hranice
13. dubna      Ostrava
18. května      Znojmo


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.