Electronic Beats festival se v březnu vrací do Prahy

Woodkid vystoupil na Electronic Beats v roce 2012 | Foto: Karim Sadli

Hvězdy jako Woodkid, Giorgio Moroder, Disclosure, Efterklang či Lana Del Rey a okamžitě vyprodané vstupenky jsou společným jmenovatelem pro loňské ročníky evropského festivalu Eletronic Beats. Letošní program sice ještě neznáme, ale i tak je festival zárukou kvalitní hudby a přímo spektakulárního zážitku.

Organizátoři mezinárodního hudebního programu Telekom Electronic Beats přišli s dlouho očekávanou zprávou o termínech hudebních festivalů Electronic Beats pro jarní sezónu příštího roku. Festival proběhne V České republice, Polsku, na Slovensku a v Německu.

Online přenos nejzajímavějších momentů letošní sezóny bude ke zhlédnutí pomocí mobilní aplikace Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio, která vyhrála ocenění nejlepší hudební aplikace roku 2013 podle Android Apps Magazine, a tím získala nálepku must-download, především pak od fanoušků elektronické hudby.

Vstupenky na jarní sérii festivalů roku 2014 bude možné zakoupit od půlky ledna na stránkách festivalu nebo přes mobilní aplikace Electronic Beats Apps.

Electronic Beats zahrnuje nejrůznější mediální platformy, přičemž všechny aktivity se protínají v rámci domovské stránky, kde najdete veškeré informace o umělcích a událostech spojených s festivalem. Tato stránka nabízí také vlastní EB Radio a EB Video se zaměřením na současnou hudbu. Součástí tohoto portfolia je velmi ceněný tištěný hudební časopis Electronic Beats a DVD magazín Slices; oba vycházejí čtvrtletně prostřednictvím vybraných distribučních kanálů.

Termíny Telekom Electronic Beats:

Praha – 28. března

Varšava – 4. dubna

Bratislava – 11. dubna

Kolín nad Rýnem – 23. května


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.