Faun vůbec poprvé navštíví tuzemské fanoušky

Faun | Zdroj: Alchetron

Na účtě mají Faun již několik alb i DVD, ale až teprve teď zavítají do České republiky. Koncert v jednom z pražských klubů bude jejich vůbec prvním u nás. Vystoupení bude tou pravou volbou pro všechny příznivce, které nebaví rádiové hity a dávají přednost spíše propracovanější hudbě.

Němečtí Faun se pohybují na pomezí neo-medievalu či pagan-folku. Ve své sbírce mají už devět studiových alb, nejnovější je deska MIDGARD, která vyšla minulý rok v druhé polovině léta a na německých žebříčcích se umístila na třetím místě. Nyní ji představí naživo i u nás.

Uskupení, co se cítí stejně dobře na malých komorních scénách i na velkých pódiích, se představí v pražském Meet Factory již 16. června. Vstupenky lze zakoupit na stránkách GoOut nebo v rockovém klubu Midgard Bar.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.