Festival České hrady oznámil první kapely

Divokej Bill - Hrady CZ | Foto: Barbora Hájková, monstermusic.cz

Dvanáctý ročník festivalu České hrady potvrdil první účinkující kapely. Nově letos zavítá i na Slovensko, kde letošní turné uzavře.

Vzrůstající popularitu festivalu České hrady potvrzuje ocenění fanoušků v anketě Žebřík 2015, kdy si festival vybojoval první místo v kategorii Akce roku a nechal tak za sebou úspěšné Srdcebeat tour kapely Kryštof a Rock for People. Již dvanáctý ročník hudebně-kulturního festivalu odstartuje v polovině července hrad Točník. Pokračovat bude celé léto na dalších vybraných významných místech a celé turné bude zakončeno 10. září na hradě Červený Kameň nedaleko Bratislavy. Každoročně se na festivale představí veřejnosti to nejlepší z české a slovenské hudební scény, i letos tomu nebude jinak. Vůbec poprvé letos zavítá na České hrady kapela Kabát, která je největším lákadlem. Fanoušci koncertů a festivalové zábavy se mohou dále těšit také na Mandrage, Xindla X či UDG.

Mezi první potvrzené účinkující patří dále: Divokej Bill, Desmod, Poletíme?, Pražský Výběr, Rybičky 48, Nebe, Smrtislav, Visací Zámek, Vypsaná fixa a No Name.

Termíny a místa konání:

15. – 16. 7. Točník
22. – 23. 7. Kunětická hora
29. – 30. 7. Švihov
05. – 06. 8. Rožmberk nad Vltavou
12. – 13. 8. Veveří
19. – 20. 8. Hradec nad Moravicí
26. – 27. 8. Bouzov
02. – 03. 9. Bezděz
10. 9. Červený Kameň

Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream.

 

 


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.