Five O’clock Tea, B.U.M. a Electrïck Mann se sjedou na obou stranách D1

Five O'clock Tea | Zdroj: archiv kapely

Během října se na obou koncích D1 uskuteční dva jedinečné koncerty tří kvalitních kapel pocházejících z obou stran této komunikace.

Pražští rockoví Five O’clock Tea, hiphopoví B.U.M. a valašskomeziříčská alko-rapová kapela Electrïck Mann se společně představí ve středu 11. října v brněnském klubu Melodka a ve čtvrtek 19. října v pražském klubu Futurum.

Unikátní kulturně poznávací výměna okořeněná o tvrdou hudbu a ostrý rap bude jediná svého druhu. Všechny tři formace navíc v nedávné době přišly s novinkami.

Five O’clock Tea představili videoklip To dobrý je v nás, do kterého se jim podařilo získat místo herců velmi specifické postavy českého podsvětí i nadsvětí.

B.U.M. před pár dny vypustili hned dva nové videosingly a to Proti Proudu ve featuringu s LookymLetů Mimo a Nespoutaná ve spojení s Morgan právě z Five O’clock Tea.

Čtěte také: B.U.M. představují singl Proti Proudu ve featuringu s Lookym z Letů Mimo

Aktuální singl a klip Protože musím skupiny Elektrïck Mann rezonuje na serveru YouTube zhruba měsíc.

„Zahrát si s Five O’clock Tea pro nás byla jasná volba, protože s myšlenkou, že to dobrý je v nás, se často a absolutně ztotožňuju,“ říká frontman Elektrïck Mann Mukas a zapíjí svá slova rumem rovnou z lahve.

Vstupenky na oba koncerty lze již teď zakoupit v předprodejní síti GoOut.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.