Five O’clock Tea vyráží na To dobrý je v nás tour

Five O’clock Tea | Foto: Petr Štípek Photography

Pražská formace Five O’clock Tea představila na podzim loňského roku své v pořadí čtvrté řadové album s názvem To dobrý je v nás. Právě na podporu této novinky momentálně vyráží na turné, jež odstartuje 10. března děčínským koncertem.

Předposlední řadovka Frčíme si na páru spatřila světlo světa v roce 2011, přičemž o rok později prošla reedicí s novou zpěvačkou. Z desky vzešlo několik úspěšných singlů, mezi něž se řadí Slunovrat nebo Helmut.

Novinka To dobrý je v nás, jejíž předzvěstí byl song Cesty, byla následně pokřtěna v listopadu minulého roku v pražském Futurum Music Baru v rámci Zpátky do klubů tour 2016, kde zazněly první ochutnávky z této desky.

Aktuální To dobrý je v nás tour, na němž se po boku Five O’clock Tea představí celkem devět hostů, obsahuje pět zastávek po České republice, přičemž zahajovací koncert proběhne již 10. března v Děčíně.

To dobrý je v nás tour 

10. března – Děčín, Hudební klub Le Garage Noir (+ DCRadio a F.a.KING)
17. března – Spálené Poříčí, Music SKLEP (+ ISUA a Zelenina)
18. března – Most, Čajovna Kaštan (+ Last Station)
22. března – Praha, Malostranská beseda (+ Doctor Victor a THiS)
24. března – Městec Králové, KD (+ The Atavists a Hate is beautiful)


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.