Have a party s Ethanem Kathem z Crystal Castles!

Ethan Kath | zdroj: facebook.com

Blíží se největší party tohohle týdne, měsíce a vůbec na hodně dlouhou dobu dopředu. Dojde k ní v Praze, konkrétně v Chapeau Rouge, a pak ještě jednou v Brně, konkrétně na Flédě. Stojí za ní tuzemská klubová stálice, projekt Bounce! Bounce!, a berlínská agentura ODXT MGMT, které společně překvapí hvězdným hostem.

Pozor, pozor – tohle je hlášení o vysoce exkluzivním DJ setu, který by neměl uniknout vůbec nikomu, ani invalidům. Už příští týden ve čtvrtek se v pražském Chapeau Rouge strhne velká party pod taktovkou Ethana Katha z božských Crystal Castles. Adorovaný elektro projekt z Kanady, který po celém světě jako rozjetý vlak podlamuje kolena všem, kdo s ním přijdou do styku, by byla až hanba sáhodlouze představovat, nebo přinejmenším ztráta času… Už samotná zmínka o něm musí být dostatečně srozumitelným povelem k mobilizaci na prkna Chapeau. Ethan coby DJ si nepotrpí na žádné velké složitosti. Čekejte sprostě sexy zábavu, vzduch prosycený elektrizující cyber atmosférou a nějaké ty paralely s Crystal Castles, které tam určitě taky budou… Varianta, že by se snad Ethan fanouškům jeho domovského projektu netrefil do vkusu, neexistuje.

Do Prahy Ethan sice tentokrát dorazí bez kultovní parťačky Alice Glass, což je nejen z estetického hlediska trochu vada kráse, ale o to lákavější bude jeho doprovodná crew, ve které se představí další provařená jména. Hlavním tahákem je nepochybně všudybyl Dean Rosenzweig (ex kytarista IAMX z dob jejich největší slávy), který svého času v Praze zapustil pořádný kořen a speciálně s Crystal Castles ho pojí silné vazby (celé tři roky staral o jejich tour management). Aktuálně se každopádně Dean znovu usadil v Berlíně, kde založil agenturu ODXT MGMT, která při troše štěstí bude do budoucna lid pražský zásobovat dalšími podobnými lahůdkami jako tento čtvrtek, takže prostě… je na co se těšit!

DJ set Ethana Katha je první velká vlaštovka, která vznikla spojením sil ODXT MGMT společně se zavedeným tuzemským projektem Bounce! Bounce!/Cathedral of Noize a klubem Chapeau Rouge. Startuje 15. května 2014 a vyjde vás na příjemně neuvěřitelných 150 korun (lístky jsou v předprodeji na horním baru Chapeau už nyní). Den na to se zábava přesouvá do brněnské Flédy, kde k Ethanovi navíc ještě přibude live kapela Autist, ve které hraje mj. Christopher Chartrand, aktuální koncertní bubeník Crystal Castles… Konec hlášení, vyspěte se na to, posilte pitný režim a be there!


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.