Hollywood Undead se postarají o rap rockovou smršť

Hollywood Undead | Zdroj: Facebook.com

Vyznavači amerického rap rocku si již na začátku dubna přijdou na své. Do Prahy se po delší odmlce vrátí představitelé tohoto stylu, Hollywood Undead.

Po úspěšných koncertech ve Velkém sálu Lucerny a vystoupení na Rock for People se teď američtí Hollywood Undead vrací zpátky na česká prkna za svou českou fanouškovskou základnou, kde představí své trefně sarkastické texty, jenž jsou jejich gro společně s charakteristickými maskami a přezdívkami.

V Praze představí svou poslední desku Day Of The Death. Ta vyšla během minulého roku a je už třetí studiovou deskou na jejich kontě.

Celý koncertní večer otevře Attila, americká metalcorová skupina z Atlanty. Jsou známí svými absurdními texty, a tak se dá očekávat, že si s hlavní hvězdou večera budou notovat a fanoušci se mají tím pádem opravdu na co těšit.

Koncert se uskuteční 2. dubna ve Foru Karlín a vstupenky lze zakoupit v sítích Ticketpro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.