Imodium a Totální nasazení vyrazí na Mikro Tour 2018

Imodium | Foto: Michal Havlíček

Imodium a Totální nasazení začátkem února vyrazí na svou první společnou koncertní šňůru o šesti klubových zastávkách, jež se ponese v duchu rockové a punkové muziky. Formace představí jen to nejlepší a nejaktuálnější ze svého repertoáru. V roli hostů se střídavě objeví kapely Covers for Lovers a Deratizéři.

Imodium i Totální nasazení patří ke stálicím české klubové scény a zvláště rok 2017 byl pro Imodium velice úspěšný. Hudebníci absolvovali turné s kapelou Rybičky 48, vydali v pořadí pátou studiovou desku s názvem Element a odjeli k ní dvouměsíční turné, pod taktovkou Michala Havlíčka natočili dva podařené videoklipy. V polovině prosince pak vystoupili ve vyprodaném Foru Karlín, kde se představili coby speciální hosté Rybiček 48. Momentálně se kromě Mikro Tour připravují na nadcházející majálesovou a festivalovou sezonu.

„Jak rádi říkáme v kapele – žádné turné není kompletní, a tak jsme i po našem téměř dvouměsíčním cestování našli několik míst, kam jsme se s novou deskou ještě nedostali. Ve spojení s Totáčema to bude navíc, myslím, velká legrace,“ dodává Thom z kapely Imodium.

Totální nasazení každoročně odehraje na osmdesát koncertů a na nedostatek publika si rozhodně nemůže stěžovat. V nadcházejícím roce plánuje také samostatné koncerty a festivaly, jimž vévodí domácí slánský rockový festival Valník na konci srpna.

Vstupenky na Mikro Tour lze již teď zakoupit v předprodejní síti SMSticket.

Mikro Tour aneb Poprvé spolu

09. února    Písek – Divadlo Pod čarou
24. února    Liberec – Club Road 66
02. března  Brno – Eleven Club
03. března  České Budějovice – MC Fabrika
09. března  Litomyšl – Kotelna Music Club
10. března  Rakovník – Dům osvěty


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.