Irský písničkář Glen Hansard se v rámci evropského turné představí v Brně

Glen Hansard | Foto: Dara Munnis

Irský folkový písničkář Glen Hansard, jenž se u českého publika proslavil zejména díky spolupráci s Markétou Irglovou na oscarovém snímku Once, vydává své v pořadí třetí studiové album s názvem Between Two Shores, s nímž se na konci února zastaví i v brněnském Sono Centru.

Album Between Two Shores spatří světlo světa 19. ledna a brněnský koncert se v rámci evropského turné (na podporu této řadovky) uskuteční už 25. února v Sono Centru.

Glen Hansard se do České republiky vrací pravidelně, příznivci ho zde měli možnost vidět v mnoha hudebních podobách – sólově s kytarou, s Markétou Irglovou v rámci projektu The Swell Season nebo s domovskou formací The Frames.

Písničkář tentokrát vystoupí po boku své doprovodné kapely, složené právě ze členů The Frames, dále pak ze smyčcové a dechové sekce.

Vstupenky lze již teď zakoupit v předprodejní síti GoOut.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.