Jarní turné Mandrage odstartuje koncert ve Foru Karlín

Mandrage | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Oblíbená plzeňská kapela Mandrage chystá na začátek letošního roku novou desku s názvem Po půlnoci, kterou bude následovat celorepublikové turné. Trochu netradičně se největší koncert v Praze odehraje na jeho začátku.

Hned 2. února se rozezní tóny nových, ale i osvědčených hitů ve Foru Karlín. Ten nabízí možnost návštěvy několika tisíc fanoušků, většinou kvalitní zvuk a především prostor pro velkou show. A tu se budou snažit kluci z Mandrage určitě předvést.

Po celý únor a na začátku března poté budou probíhat i další vystoupení v Liberci, Pardubicích nebo Brně. V něm se díky rychle vyprodanému Sonu uskuteční hned dva koncerty krátce po sobě. Na šňůře ovšem nebudou chybět ani Ostrava, Plzeň nebo České Budějovice.

Kapela už stačila vydat i dva singly z nové desky, ten novější pak dostal název Motýli. Hlavní role se chopila oblíbená herečka Berenika Kohoutová. Natáčení probíhalo pražských podnicích Bar coming soon a Cardinal’s.

Samotná deska Po půlnoci se natáčela v berlínském Red Bull Studios na špičkové vybavení. Měla by vyjít 19. ledna a písničky z ní zazní poprvé naživo právě ve Foru Karlín. Předskokanem na turné bude mladý písničkář Jakub Ondra.

Mandrage Tour 2018

02. února – Praha, Forum Karlín
08. února – Liberec, Dům kultury Liberec
09. února – Pardubice, ABC Klub (vyprodáno)
14. února – Brno, Sono Centrum
15. února – Brno, Sono Centrum (vyprodáno)
17. února – Ostrava, Dům kultury Akord
02. března – Plzeň, Kulturní dům Peklo
03. března – České Budějovice, Kulturní dům Vltava


Napište komentář