Juraj Hnilica zahraje v deseti českých městech

Juraj Hnilica | Zdroj: durikes.sk

Juraj Hnilica se proslavil především díky svému účinkování v talentové soutěži Česko Slovensko má talent. Nedávno po třech letech vydal i nové album, které bude propagovat na svém turné po České republice, čítajícím deset zastávek.

Juraj Hnilica se věnuje hudbě skoro už dvacet let. Ten opravdový zlom nastal až po účasti v talentové soutěži Česko Slovensko má talent, poté jeho pomyslná hvězda začala rychle stoupat a nyní se za něj postavila i česká zpěvačka Lucie Bílá. Právě ta ho během soutěže z castingu poslala rovnou do finále. Nakonec se umístil na třetím místě, ale i tak si získal tisíce fanoušků.

Čtěte také: Juraj Hnilica: Milujem, keď môžem hrať ľuďom a deliť sa tak o kus svojho ja

Svůj debut Dovoľte mi predstaviť sa Vám vydal ještě před účinkováním v soutěži. Nyní, po třech letech, má na světě své druhé album Slnečný. Právě s ním se teď vydá na koncertní turné po České republice, kdy během dubna navštíví hned deset českých měst.

„Som nesmierne šťastný, že celý apríl budem mať možnosť hrať v rôznych kútoch Českej republiky .Mám moc rád českú kultúru a celkovo mi je moc sympatické, že u našich bratov majú oveľa viac vobľube pesničkárov,“ neskrývá své nadšení Juraj Hnilica.

Termíny dubnových koncertů

05. dubna – Hradec Králové (AC Klub)
12. dubna – Šumperk (H-Club)
13. dubna – Blansko (Katolický dům)
14. dubna – Olomouc (The Hunt Club)
19. dubna – Zlín (Kavárna Továrna)
20. dubna – Liberec (R66 Club)
21. dubna – Pardubice (Restaurace v Pivovaře)
26. dubna – České Budějovice (Klub Slavie)
27. dubna – Rakovník (Galerie Samson Cafeé)
28. dubna – Praha (Carpe Diem)


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.