Lídr bývalých My Chemical Romance navštíví Prahu

Gerard Way | Zdroj: facebook.com

Fanoušci rozpadlých My Chemical Romance nemusí truchlit. Kapela sice před dvěma lety ukončila svou činnost, ale ex-zpěvák Gerard Way navštíví v lednu Prahu se svým více než nadějným sólovým projektem.

My Chemical Romance byla přesně tou skupinou, kterou člověk buď nenáviděl, nebo miloval. Nic mezi tím neexistovalo. Tahle partička se dala dohromady už během svých studií a kořeny má v New Jersey. Vydala celkem čtyři úspěšné desky, přičemž nejvíce utkvěla lidem v paměti s třetím řadovým albem The Black Parade a písní Welcome To The Black Parade, jež byla na tomto počinu. Po této desce vydali svou poslední nahrávku Danger Days: The True Lives of Fabulous Killjoys, která byla hudebními kritiky docela dobře přijata. S ní navštívili i jeden z ročníků hradeckého Rock For People a o pár měsíců později zcela nečekaně ohlásili konec.

Jednotliví členové moc dlouho neztráceli čas a pustli se do svých projektů. Nezahálel ani frontman Gerard Way, který v září letošního roku vydal kritiky kladně hodnocené album inspirované britpopem, Hesitant Alien. Jestli je úspěšný i v této nové podobě se můžete přijít podívat osobně 28. ledna do pražského Lucerna Music Baru, kde odehraje jeden z koncertů své aktuální tour. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 353 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.