Mighty Sounds přiveze na podzim Oreskaband, The Toasters nebo Irie Révoltés

Oreskaband | Zdroj: facebook.com

Podzimní část hudebního festivalu Mighty Sound přiveze do Prahy takové hvězdy, jako například japonské Oreskaband, The Toasters. Přijedou ale i Irie Révoltés, kteří v Praze odehrají v rámci svého rozlučkového turné poslední koncert pro české fanoušky.

První vlna vstupenek na oblíbený hudební festival Mighty Sounds, který proběhne 13. – 15. července 2018 v Táboře na letišti Čápův Dvůr byla vyprodána během pouhých dvou dnů. Přesto ještě pár posledních vstupenek zbývá. Pro více informací o vstupenkách mrkněte na oficiální web festivalu.

Fanoušci se ale mohou těšit i na spoustu dalších koncertů, které pořadatelé MS připravili v průběhu celého roku.

Jedinečnou příležitost mají například fanoušci populárních Irie Révoltés, kteří právě jedou své poslední rozlučkové turné, po jehož skončení kapela ukončí činnost. Čeští fanoušci budou mít jedinečnou šanci kapelu naposledy vidět živě 20. listopadu 2017 ve velkém sále pražské Lucerny.

Jen o pár dní později, 24. listopadu, se v rámci podzimního Mighty Sounds v pražském Rock Café představí japonští Oreskaband a jen o den později, 25. listopadu v brněnském klubu Eleven zahrají mezi jinými The Toasters.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...