Nestárnoucí hvězda Shania Twain na podzim přiveze country popovou show i do Prahy

Shania Twain | Foto: John Russell

Za posledních pětadvacet let světu dala devět desek míchajících pop a country, díky kterým si získala srdce fanoušků z celého světa. Nepromeškejte divu Shaniu Twain!

Na konci dvacátého a začátku jednadvacátého století patřila ke komerčně nejúspěšnějším zpěvačkám světa. Svá alba prodávala po miliónech, na její singly nedosáhli žádní tehdejší soupeři a turné bývala nejrychleji vyprodaná. Díky třem veleúspěšným albům The Woman In Me, Come On Over a Up! se nyní dvaapadesátiletá Kanaďanka Shania Twain stala jednou z nejpopulárnějších zpěvaček všech dob. Potvrzuje to krom jiných cen i jejích pět sošek Grammy.

Do dnes po světě putuje 90 milionů prodaných vinylů i CD a již téměř dvacet let zůstává nejprodávanější zpěvačkou country. Byl to právě její svěží přístup k fusion country, popu a mainstreamu, který ji vyslal do hudebních výšin a nepustil ji do teď. Její hity You’re Still The One, That Don’t Impress Me Much, Man! I Feel Like A Woman nebo Ka-Ching! nepřestávají hrát v rádiích po celé zeměkouli.

Přijďte si zavzpomínat na oblíbené písně, nebo objevit nové, na které zase nezvládnete zapomenout! 6. října 2018 v pražské O2 areně se vám naskytne skvělá příležitost spatřit Shaniu Twain naživo. Vstupenky jsou k dostání od 1 190 Kč na webu LiveNation či v síti TicketPortal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.