Nick Cave & The Bad Seeds se na turné zastaví i v Praze

Nick Cave & The Bad Seeds | Foto: facebook.com

Nick Cave & The Bad Seeds chystají evropské turné k šestnáctému studiovému albu Skeleton Tree. Jednou ze zastávek má být i Praha, kde vystoupí v říjnu. 

Nick Cave & The Bad Seeds patří ke kritikou nejlépe hodnoceným umělcům současnosti. Jsou považování za jedno z nejvlivnějších a nejpůsobivějších hudebních uskupení na světě a nechali za sebou řadu úspěšných alb. To zatím nejúspěšnější je ale právě to nejnovější. Skeleton Tree kapelu vyneslo na dosud nejvyšší umístění v žebříčcích Velké Británie a USA, v osmi zemích obsadilo první místo, v jedenácti zemích se prosadilo mezi prvních pět nejprodávanějších alb a v mnoha dalších zemích bodovalo v první dvacítce.

Australská rocková kapela Nick Cave & The Bad Seeds vystoupí 26. října v pražské O2 Areně v sestavě – Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica a Larry Mullins. Kromě písní z nového alba Skeleton Tree zazní i největší hity z celé Caveovy hudební kariéry. Je tedy rozhodně na co se těšit.

Vstupenky bude možné zakoupit od 17. února v síti Ticketportal.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.