Nouvelle Prague sbírá ocenění a připravuje program na listopad

Ocenění YMCA | Zdroj: fotografie pořadatele

Úspěšná hudební konference a festival v jednom, Nouvelle Prague se letos uskuteční opět v prostorách pražského pivovaru Staropramen. Zároveň se této hudební akci podařilo obhájit loňské prvenství a opět získala ocenění YMCA.

Teprve druhý rok existence a už se Nouvelle Prague může chlubit druhým oceněním YMCA (Yearly Music Convention Centre) do své sbírky. Letos jej získal v kategorii Best Delegates Bar. Nominace získal i v další kategorii, kterou pro sebe ale ukořistil nizozemský festival Eurosonic.

Registrace delegátů pro letošní ročník teprve začíná, nicméně už teď jsou známá zahraniční jména dvou z nich. Prvním z nich je Phillip Jacob-Pahl (ředitel agentury Landstreicher Booking), který spolupracuje například s umělci jako jsou Woodkid, Juli nebo Tindersticks. Druhým delegátem se stal Joe Schiavon (londýnský promotér) známý díky spolupráci s Mumford and Sons či Petem Dohertym.

S prvními jmény se rýsují i obrysy letošní Nouvelle Prague konference. Konference bude rozšířena o programové sloty a nový formát pracovního semináře, na nichž se budou probírat úžeji vymezená témata, která mají za cíl větší interakci mezi odborníky a účastníky. Další novinkou bude diskuzní téma Marketing na sociálních sítích a problematika ticketingu a cashless řešení hudebních akcí.

Delegátské pasy jsou již v prodeji a to po registraci na www.nouvelleprague.com. Do 30. června lze dvoudenní pas zakoupit zvýhodněně za 990 korun. Následně se cena bude navyšovat na 1 190, 1 390 a 1 500 korun. Festivalové vstupenky se budou prodávat od 1. září.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.