Pokud chcete být crazy, tak se Scorpions v Ostravě

Scorpions | Zdroj: the-scorpions.com

Crazy World Tour, tak se jmenuje šňůra v rámci níž se legendární rocková formace zastaví v Ostravě. Samotný koncert se uskuteční v prosinci a bude jediným jejich vystoupením v Česku. 

Letošní prosinec bude po koncertní stránce plný jedinečných vystoupení. Jedním z nich bude také gig německé heavy metalové skupiny Scorpions. Žijící legenda, která má na svém kontě takřka tři desítky alb, se v rámci tour staví na devětadvaceti místech světa a jedním z jich bude i Ostrava. Zde se koncert uskuteční 3. prosince v Ostravar Aréně.

Tour samotná běží již od půlky září. Podle názvu se fanoušci mají na co těšit. Tak jen doufejme, že to bude opravdu tak „crazy“, jak Scorpions hlásají. Vyjma klasické sestavy se na pódiu předvede i bubeník Mikky Dee z dnes již nehrajících Motörhead. Ovšem dle videí, které fanoušci poslali do éteru, se bude jednat o velmi zajímavý koncert.

Pokud se na koncert chystáte a chcete se na něj dobře připravit, máte jedinečnou příležitost. Dokumentární film Forever and a Day, který o této kapele vznikl, již běží v kinech a ještě chvíli běžet bude. Takže jen směle na něj.


Napište komentář